Aktuality

Mé kosmetické služby v Ostravě

i_kosmetika_martina_ochmanova2Můžete využít i mé kosmetické služby v Ostravě, pouze na objednávku. Napište si o termín. 

Dárkové poukazy

i_kosmetika_martina_ochmanova2Dárkové poukazy na různé příležitosti v prodeji u mě ve studiu.

Snížení hmotnosti: Bodykey program by NUTRILITE

Moderní individuální program na snížení hmotnosti vycházející z vědy o výživě.

 

Oblast krásy souvisí se zdravím a je s ní úzce propojená. Můžete vypadat skvěle díky moderní kosmetické péči, můžete se i skvěle cítit díky tomu, že získáte svou optimální váhu. Představuji Vám nový, jedinečný a osvědčený program na snížení hmotnosti. Zde Vám nabízím základní informaci, pokud se chcete dozvědět více, navštivte stránky www.bodykey.cz.

Ráda Vám zodpovím všechny otázky a program Vám zajistím. Objednejte se již nyní na konzultaci o tom, jak by mohla vaše hmotnost vypadat.

 

Klíčem ke snížení hmotnosti jste VY!

Filozofie bodykey™ je celá o Vás. Nezaměřuje se jen na Vaše přání a cíle, ale na hlubší úrovni také na Vaše genetické predispozice, jakož i na Váš individuální životní styl a preference. Stejně jako žádní dva lidé nejsou stejní, nejsou stejné ani žádné dva plány na snížení hmotnosti. Genetický test a Návrh mého plánu, které vytvořili naši odborníci, jsou pilíři procesu individuálního nastavování programu. Program bodykey by NUTRILITE™ pracuje s tím, co se dozvíme o Vás, Vašem životě i Vašich genech, abychom zajistili, že dosáhnete své optimální hmotnosti a také si ji udržíte.

© Jiří Polášek - tvorba úspěšných stránek, SEO