Aktuality

Svatební sezóna

i_kosmetika_martina_ochmanova2Fotografie ze všech svateb a moji práci najdete na fb 

Kosmetické studio Martina, make-up Artist & styling

Objednávkový systém ONLINE

i_kosmetika_martina_ochmanova2QRCode

Služby

Moje služby pro Vás

 

Profesionální kosmetická péče

Jako kosmetická poradkyně značky ARTISTRY, Vám nabízím ošetření této inovativní, pokrokové značky, která má dlouholetou historii.

Více…

 

Analýza pleti přístrojem S.A.M.

Také se Vám občas stává, že byste o sebe rády staraly,  jen nevíte kde a jakou kosmetiku si koupit? Co právě Vaše pleť potřebuje?

Při Analýze pomocí přístroje S.A.M. Vám můžeme poradit, co zrovna Vaše pleť potřebuje a jak se vypořádat s některými problémy s pletí.
Více…

 

Make-up Artist a Hair design

Čeká Vás společenská údálost? Plánujete svatbu a vybíráte šaty? Nebo by jste se ráda líčila a nevíte jak na to?

Více…

 

Svatební líčení

Svatební den patří snad k nejkrásnějším dnům v životě. Ráda Vám pomůžu s tím, aby jste vypadala dokonale. Svatební líčení musí vypadat skvěle nejen zblízka, ale i na svatebních fotografiích.
Více…

 

Škola líčení

Chtěli byste vypadat hezky, upraveně, profesionálně nebo sexy? Nevíte si rady, jaké vybrat barvy, jak se nalíčit? Už jste to párkrát zkusili a výsledek nebyl podle Vašich představ? Škola líčení je tu pro Vás, forma osobní konzultace, kde Vám pomůžu vybrat barvy, sladit odstíny, naučím Vás, jak se líčit pro denní a pracovní příležitosti. Naučím Vás také správnou techniku odlíčení a péče o pleť. Dostanete kreslený návrh – skicu obličeje, abyste se k tomu doma mohla vrátit a „trénovat“.
Více..

 

 

Nechte si udělat fotky..

Přijďte se nechat zkrášlit a zkusit si, jaké by to bylo být modelkou a nafotit pár zajímavých fotek, které můžete využít různými způsoby, potřebujete profesiolní fotku na tablo, či na životopis? nebo jen tak na sociální sítě nebo dárek pro někoho blízkého?  Tak přijďte si to užít s námi.
Více…

 

 

 

© Jiří Polášek - tvorba úspěšných stránek, SEO